Pneu

Reifenwerk Heidenau

 

Firma Reifenwerk Heidenau byla založena v roce 1946, až do roku 1952 se zabývala výrobou forem pro gumové výrobky. Po roce 1952 začala v závodě produkce prvních pneumatik s označením Heidenau. Od roku 1959 do roku 1993 byla továrna Reifenwer Heidenau zodpovědná za výrobu veškerých pneumatik značky PNEUMANT pro jednostopá vozidla.

Po přeměně továrny na společnost s ručením omezeným, vzhledem k zvyšující se poptávce, bylo v roce 1993 započato s vývojem a výrobou speciálních pneumatik pro motokáry a jednostopá vozidla.

 

V současné době továrna dodává přes 550 provedení a typů pneumatik. Je výhradním výrobcem a dodavatelem pneumatik MOJO pro koncern BRP Rotax, které jsou dodávány do celého světa.

 

Poslední novinkou v produkci motokárových pneumatik jsou nově vyvinuté sportovně-závodní motokárové pneumatiky SH1 pro suché tratě a WH1 pro mokré tratě.

V produkci motokárových pneumatik pro půjčovny motokár vzhledem k poměru ceny, kvality a životnosti zaujímá továrna Heidenau jedno z předních míst ve světové produkci tohoto typu pneumatik.

 

Motokárové pneumatiky Heidenau ICE Racer

Motokárové pneumatiky Heidenau pro půjčovny motokár

Motokárové pneumatiky Heidenau Racing

Motokárové duše Heidenau

 

! Uvedené ceny jsou oficiální ceny továrny Heidenau, pro prodej v ČR je možnost množstevních slev a individuálních cen pro jednotlivé odběratele i další prodej.

 

Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz